Založit webové stránky nebo eShop
aktualizováno: 23.09.2013 09:44:54 

TJ Smrček o.s.

Muži KP Vysočina 2012

 

 

Rozlosování

č. záp datum hod domácí    hosté               stav
1.kolo          
1 14.4 14:00 TJ Sokol Třebíč SK Drak Dalečín 5:5
2 15.4 14:00 Filippes SKP Žďár„B“ TJ Smrček 6:3
3 15.4 14:00 Orel Havlíčkův Brod ABUS Gastro Jihlava 6:2
2.kolo          
4 22.4 14:00 TJ Smrček Orel Havlíčkův Brod 2:6
5 21.4 10:00 Modřice „C“ TJ Sokol Třebíč 6:0
6 22.4 14:00 Filippes SKP Žďár„B“ ABUS Gastro Jihlava 1:6
3.kolo          
7 29.4 14:00 SK Drak Dalečín TJ Smrček 6:1
8 29.4 14:00 Orel Havlíčkův Brod TJ Sokol Třebíč 2:6
9 28.4 14:00 ABUS Gastro Jihlava Modřice „C“ 6:1
4.kolo          
10 5.5 14:00 ABUS Gastro Jihlava SK Drak Dalečín 2:6
11 5.5 14:00 TJ Sokol Třebíč Filippes SKP Žďár„B“ 6:0
12 5.5 10:00 TJ Smrček Modřice „C“ 5:5
5.kolo          
13 12.5 15:00 SK Drak Dalečín Modřice „C“ 6:2
14 13.5 14:00 Filippes SKP Žďár„B“ Orel Havlíčkův Brod 6:3
15 13.5 14:00 TJ Smrček ABUS Gastro Jihlava 5:5
6.kolo          
16 20.5 14:00 Orel Havlíčkův Brod SK Drak Dalečín 3:6
17 20.5 14:00 ABUS Gastro Jihlava TJ Sokol Třebíč 1:6
18 19.5 14:00 Modřice „C“ Filippes SKP Žďár„B“ 6:0
7.kolo          
19 27.5 14:00 Filippes SKP Žďár„B“ SK Drak Dalečín 3:6
20 26.5 10:00 TJ Smrček TJ Sokol Třebíč 0:6
21 26.5 10:00 Orel Havlíčkův Brod Modřice „C“ 6:1
8.kolo          
22 3.6 14:00 SK Drak Dalečín TJ Sokol Třebíč  
23 3.6 14:00 TJ Smrček Filippes SKP Žďár„B“  
24 2.6 14:00 ABUS Gastro Jihlava Orel Havlíčkův Brod  
9.kolo          
25 10.6 14:00 Orel Havlíčkův Brod TJ Smrček  
26 9.6 10:00 TJ Sokol Třebíč Modřice „C“  
27 9.6 14:00 ABUS Gastro Jihlava Filippes SKP Žďár„B“  
10.kolo          
28 17.6 14:00 TJ Smrček SK Drak Dalečín  
29 16.6 14:00 TJ Sokol Třebíč Orel Havlíčkův Brod  
30 16.6 10:00 Modřice „C“ ABUS Gastro Jihlava  
11.kolo          
31 8.5 NT 10:00 SK Drak Dalečín ABUS Gastro Jihlava 6:1
32 24.6 14:00 Filippes SKP Žďár„B“ TJ Sokol Třebíč  
33 23.6 10:00 Modřice „C“ TJ Smrček  
12.kolo          
34 25.8 10:00 Modřice „C“ SK Drak Dalečín  
35 26.8 14:00 Orel Havlíčkův Brod Filippes SKP Žďár„B“  
36 25.8 14:00 ABUS Gastro Jihlava TJ Smrček  
13.kolo          
37 2.9 14:00 SK Drak Dalečín Orel Havlíčkův Brod  
38 1.9 14:00 TJ Sokol Třebíč ABUS Gastro Jihlava  
39 1.9 14:00 Filippes SKP Žďár„B“ Modřice „C“  
14.kolo          
40 9.9 14:00 SK Drak Dalečín Filippes SKP Žďár„B“  
41 8.9 14:00 TJ Sokol Třebíč TJ Smrček  
42 8.9 10:00 Modřice „C“ Orel Havlíčkův Brod  


Více zde: http://knsvysocina.webnode.cz/soutez-muzi/rozlosovani/
Vytvořte si vlastní stránky zdarma: http://www.webnode.cz

TOPlist